Hitta till oss

Landskrona scoutkår

Artillerigatan 15

Landskrona

Ingång mot Vallgatan

Styrelse

Karen Navarro-Söderström

Ledare Spårare, Ledarmot i styrelsen
karen@lks.se

Johan Persson

Upptäckarledare, Ledarmot i styrelsen, Kårrepresentant Föräldraföreningen
johan@lks.se Mobil: 070-21 04 785

Erica Molin

Vice kårordförande,
erica@lks.se Mobil: 0703816691

Mattias Kallin

Upptäckarledare, Ledarmot i styrelsen
mattias@lks.se

Ville Trygg

Kårordförande, Utmanarledare
ville@lks.se Mobil: 0737-77 63 71

Claes Person

Kårkassör, Ordförande Föräldraföreningen
claes.persson@lks.se Telefon: 0418-221 48 Mobil: 0703-480098

Emil Karlsson

Utmanarrepresentant i styrelsen

Charlie Celander

Ledare Äventyrare, Sekreterare i styrelsen
charlie@lks.se

Ledare på avdelningen Utmanare

Ville Trygg

Kårordförande, Utmanarledare
ville@lks.se Mobil: 0737-77 63 71

Erik Nilsson

Utmanarledare
erik@lks.se Telefon: 070-84 54 762

Ledare på avdelningen Upptäckare

Johan Persson

Upptäckarledare, Ledarmot i styrelsen, Kårrepresentant Föräldraföreningen
johan@lks.se Mobil: 070-21 04 785

Mattias Kallin

Upptäckarledare, Ledarmot i styrelsen
mattias@lks.se

Ledare på avdelningen Spårare

Karen Navarro-Söderström

Ledare Spårare, Ledarmot i styrelsen
karen@lks.se

Tim Olsen

Spårarledare
tim@lks.se Telefon: 076-32 85 025

Madeleine Olsen

Assistent Spårare

Ledare på avdelningen Äventyrare

Charlie Celander

Ledare Äventyrare, Sekreterare i styrelsen
charlie@lks.se

Funktionärer

Uwe Puls

Stugfodge, Kassör Föräldraföreningen
uwe.puls@lks.se Mobil: 0707-533911

Föräldraföreningen

Johan Persson

Upptäckarledare, Ledarmot i styrelsen, Kårrepresentant Föräldraföreningen
johan@lks.se Mobil: 070-21 04 785

Claes Person

Kårkassör, Ordförande Föräldraföreningen
claes.persson@lks.se Telefon: 0418-221 48 Mobil: 0703-480098

Uwe Puls

Stugfodge, Kassör Föräldraföreningen
uwe.puls@lks.se Mobil: 0707-533911

Jonas Ekelund

Ledamot Föräldraföreningen